1. Ana Sayfa
  2. Spor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor
0

Hayalle gerçeğin buluştuğu eşsiz coğrafyası ile Kapadokya, peribacaları ve vadiler ortasında tarihi ve doğal hoşluklar içinde düzenlenen Salomon Cappadocia Ultra-Trail® yarışı 15-16 Ekim tarihleri ortasında 73 ülkeden 2 binin üzerinde atlete dokuzuncu sefer konut sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Deneyimli grubu ile turizm ve sportif tertiplerde dünya çapında pek çok prensip imza atan Argeus Travel & Events tarafından Türkiye’deki en geniş iştirakli patika koşusu olarak 2014 yılından bu yana düzenlenen Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, üç farklı parkuru ile farklı bir koşu tecrübesi sunuyor.

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları: cappadociaultratrail.com adresinden 4 Ekim akşamına kadar yapılabiliyor.

Geç Kayıtlar Türkiye Atletizm Vakfı’nın “Genç Atletlere Dayanak Programı”na bağışlanıyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail® ayrıyeten geç kayıt gelirlerini Türkiye Atletizm Vakfı’nın “Genç Atletlere Dayanak Programı”na bağışlayarak Türk atletizminin geleceğine dayanak oluyor.

Ultra Trail koşularına renk katan isimler geliyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’e kaydını tamamlayan koşucuların içinde dünyada Ultra Trail koşularına renk katan isimler yer alıyor. Ultra trail koşucusu Giorgio Pulcini, İtalya’dan en uzun rotayı CUT 119K’yı peri bacaları ortasında koşmaya geliyor! Maraton Prensesi olarak bilinen Marina Andresen, CMT 63K parkurunda Multipl Skleroz hastalığı hakkında farkındalık yaratmak maksadıyla koşmak için birinci sefer Kapadokya’ya geliyor. Fransız atlet Marine Gibard, Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in rekabetçi patika koşularında kendini aşmak için haftada 5 idman yaparak hazırlanıyor.

Türk koşucular rekor peşinde. Aysel Yalaç, rekor için koçacak

Geçen yılın şampiyonlarından Salomon Grubu koşucusu Aysel Yalaç bu yıl CST 38K parkurunda rekor için koşarken, 2021 CMT 63K parkuru üçüncüsü Oğuzhan Emre Singer, bu yıl CUT 119K parkurunda, ikinci olan İrem Can Ayaz ise bu yıl CST 38K parkurunda uğraş edecek. CST 38K parkurunun tezli öbür bir ismi ise Ulusal Atlet Mestan Turhan olacak.

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, peri bacalarının ortasında ve Kapadokya’nın büyülü atmosferinde tekrar eşsiz bir yarış tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor. Run in Cappadocia!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Görüşlerini Yaz